Volná pracovní místa

Kariéra

Společnost EMKAR SERVIS, spol. s r.o. hledá uchazeče a uchazečky na hlavní pracovní poměr pro pozice

Automechanik a Autoelektrikář

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Moravany u Brna
Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Pracovní náplň:

  • Servisováni nákladních a přípojných vozidel
  • Výměna pneumatik nákladních i osobních vozidel
  • Výměna olejů a údržba
  • Příprava vozů na STK a ME
  • Řešení mechanických nebo elektrických závad vozidel všech značek

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru
  • Praxe výhodou, ale není podmínkou
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní praxe), C – výhodou/není podmínkou
  • Práce v týmu, komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, poctivost
  • Základní znalost na PC
  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí fungující firmy a skvělý tým kolegů
  • Odpovídající platové ohodnocení (výši sdělíme osobně)
  • Jednosměnný provoz, pevná pracovní doba
  • 4 týdny dovolené
  • Pracovní oděv a obuv
  • Pitný režim na pracovišti zdarma
  • Příspěvek na stravování

Termín nástupu dle vzájemné dohody.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS KONTAKTUJTE.

Zasláním Vašeho životopisu, dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a jejich uchování v personální databázi a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu nezbytně nutnou. V případě, že nebudete vybrán, budou údaje zlikvidovány.

Volejte nám

+420 603 830 277

Pište nám

preisinger@emkarservis.cz

Navštivte nás

Modřická 380/61, Moravany u Brna

Otvírací doba:

Pracovní dny: 7.00 až 16.00

Sobota, Neděle a Svátky: Zavřeno